Ivan Vovk
Drobečková navigace

Úvod > Blog > Novinky v obecních webech

Novinky v obecních webechDatum konání:
19.5.2016

Novinky v obecních webech

V březnu a dubnu se "protrhl pytel" s redesigny obecních webů a tento trend pokračuje i nadále. Těší nás, že nám naši zákazníci důvěřují a nechávají si vylepšovat své obecní weby nejen graficky ale i nasazováním nových modulů a funkcionalit.

Nové redesigny najdete v sekci Obecní reference, přehodil jsem řazení, takže se nyní posledně vložené řadí na začátek...

Dále jsme nastavili možnost ovlivnit obrázek zobrazovaný při sdílení příspěvku na sociálních sítích. Přednost má úvodní obrázek článku, pokud není nastaven, zobrazí se výchozí obrázek pro sociální sítě("Sociální média => Vlastní obrázky statusů"). Ideálně tedy lze nastavit pro sdílení např. znak obce..

A na závěr velice důležitá informace - první obecní web (Mladkov) jsme kompletně překlopili na zabezpečený protokol https! Lze tedy zde naplno vzužít uživatelskou sekci, kde jsou data uživatelů výrazně lépe chráněna než za použití standardního protokolu http!

Vzor návrhu pro obec Černovice

obeccernovice.jpg

Původní web

Černovice - původní web


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů