Ivan Vovk
Drobečková navigace

Úvod > Blog > Redesign webu

Redesign webuDatum konání:
14.6.2015

Mnoho firem či obcí je se svým starým webem spokojeno co se týká obsahu, funkčnosti a dalších náležitostí. Dík tomu, že svůj web znají se v něm dovedou rychle orientovat. Platí to ale i pro návštěvíky "z venku"?

Nejde jen o to, že na webu se za určitý čas nashromáždí množství informací, které ho můžou činit nepřehledným a orientačně nepřivětivým. Mění se i zvyky návštěvníků - jsou zvyklí se na moderních webech pohybovat rychle, chtějí na maximálně 3 prokliky nalézt relevantní informaci. Splňuje toto Váš web?

Příklady redesignů:

Rykov - starý web

Rykov - po redesignu

Rykov - starý web

Rykov - po redesignu

Lhota Rapotina - starý web Lhota Rapotina - po redesignu
Lhota Rapotina - starý web

Lhota Rapotina - po redesignu

V případě Vašeho zájmu Váš web můžu posoudit z grafické stránky. Nezávazně mohu i zaslat jednoduchý grafický návrh v podobě tzv. drátěného modelu. Pro responzivní web (optimalizovaný pro mobilní zařízení) používám online nástroj - http://www.lifeishao.com/rwdwire/#layout/26365545fd241b946 (použito při redesignu webu http://www.pirkl-uklid.cz), pro běžný nerespnzivní web je to normální náčrtek:

Drátěný model nové grafiky pro obec Lodín

Zavolejte, případně si dohodněte nezávaznou schůzku zaměřenou na grafiku webu


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů