Ivan Vovk

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference

Zde vložené reference firemních, obecních a dalích webů jsou jen úzkým výřezem našeho celkového webového prtfolia a nepoznáte na nich např. jednoduchost editace Vašich webových stránek, marketingovou úspěšnost firemního webu nebo další výhody celého systému IPO a podpůrných služeb naší společnosti. Pokud máte zájem o podrobnosti sjednejte si nezávaznou konzultaci.


 • Obecní weby

  Představení a správa obecního webu je v současné době nezbytností pro každou obec či město. Vzhledem k tomu, že obecní web má vliv nejen na efektivitu komunikace s obyvateli, ale také na image obce jako takové, je nutné věnovat dostatečnou pozornost jeho správnému zpracování a údržbě.

  Naší prioritou musí být dodržování legislativy týkající obsajhu webu. Pouze tak si můžeme být jisti, že výsledná podoba webové stránky odpovídá obecním představám a přináší skutečný přínos pro obyvatele.

  Profesionální podpora je rovněž klíčová v oblasti vývoje obecních webů. Specializovaná firma, která se věnuje vývoji redakčních systémů na míru přímo pro obce a města, dokáže poskytnout potřebnou expertízu a zkušenosti. Zároveň může garantovat kvalitu a funkčnost celého procesu.

  Vybrat si specializovanou firmu má rovněž další výhody. Odpadá neustálé řešení problémů a aktualizací samotných stránek. S takovou firmou můžeme spolupracovat na bázi dlouhodobého servisu, což zaručuje rychlost a spolehlivost webových stránek, které by měly být neustále k dispozici pro obyvatele.

  Obecní web je jedním z nejdůležitějších a zároveň z nejobtížnějších způsobů, jak mohou obec a město komunikovat s veřejností. Proto je nutné zajistit profesionální přístup a podporu při jeho vývoji a údržbě. Tím zajistíme efektivní komunikaci a zvýšíme prestiž obce/města.

  Domluvte si nezávaznou konzultaci

 • Firemní weby

  Webová prezentace může přinést Vašemu podnikání mnoho užitku. Uděláme vše pro to, aby byl Váš firemní web obchodně úspěšný.

  Jak vypadá obchodně úspěšný firemní web?

  • Srozumitelně představuje obor podnikání, či nabízený produkt.
  • Stanovuje si cíle, které lze změřit (např. kolik návštěvníků vyplní a odešle poptávkový formulář).
  • Je připraven "na míru" cílovému publiku, které na webu snadno nalezne hledanou informaci.