Ivan Vovk
Drobečková navigace

Úvod > Blog > Archivované

Blog - archivované

Štítky:


Zásady ochrany osobních údajů - nová úprava

Datum konání: 26. 9. 2018

Přinášíme aktualizaci pro stávající zákazníky týkající se kontaktních formulářů. Pokud používáte kontaktní formuláře výhradně k vyřízení požadavku zákazníka a dále jeho osobní údaje nevyužíváte (např. k marketingu), pak není třeba vyžadovat souhlas se zpracováním údajů. Máte však povinnost zákazníka informovat o zpracování údajů. Proto jsme připravili aktualizaci formulářů (byla provedena automaticky a zdarma - tam, kde není ještě vyplněno).
Dále vám zasíláme vzorový text s informací o zpracování. Ten, prosím, doplňte o vaše údaje a vložte do administrace redakčního systému IPO ("Nástroje", "GDPR", "Souhlas se zpracováním osobních údajů pro formuláře a elektronickou podatelnu"). V případě, že si nebudete jistí nastavením z hlediska práva, doporučujeme vám obrátit se na vašeho právníka. Můžeme vám také poskytnout kontakt na naše právní zastoupení, se kterým jsme uvedenou úpravu připravovali. S technickým nastavením vám případně pomůže naše technická podpora (ipo@antee.cz, 606 230 000).

Aktualizace textu

Další info naleznete zde


Archivováno 22. 4. 2022 13:19 Vytvořeno 26. 9. 2018 11:00

Redesign webu

Datum konání: 14. 6. 2015

Mnoho firem či obcí je se svým starým webem spokojeno co se týká obsahu, funkčnosti a dalších náležitostí. Dík tomu, že svůj web znají se v něm dovedou rychle orientovat. Platí to ale i pro návštěvíky "z venku"?

Nejde jen o to, že na webu se za určitý čas nashromáždí množství informací, které ho můžou činit nepřehledným a orientačně nepřivětivým. Mění se i zvyky návštěvníků - jsou zvyklí se na moderních webech pohybovat rychle, chtějí na maximálně 3 prokliky nalézt relevantní informaci. Splňuje toto Váš web?

Příklady redesignů:

Rykov - starý web

Rykov - po redesignu

Rykov - starý web

Rykov - po redesignu

Lhota Rapotina - starý web Lhota Rapotina - po redesignu
Lhota Rapotina - starý web

Lhota Rapotina - po redesignu

V případě Vašeho zájmu Váš web můžu posoudit z grafické stránky. Nezávazně mohu i zaslat jednoduchý grafický návrh v podobě tzv. drátěného modelu. Pro responzivní web (optimalizovaný pro mobilní zařízení) používám online nástroj - http://www.lifeishao.com/rwdwire/#layout/26365545fd241b946 (použito při redesignu webu http://www.pirkl-uklid.cz), pro běžný nerespnzivní web je to normální náčrtek:

Drátěný model nové grafiky pro obec Lodín

Zavolejte, případně si dohodněte nezávaznou schůzku zaměřenou na grafiku webu


Autor: Ivan Vovk Archivováno 20. 5. 2020 15:38 Vytvořeno 14. 6. 2015 19:49